Wild Rift Hile 2021 – LOL Wild Rift Mobile Bedava Wild Core Hilesi 2021

Wild Rift Hile 2021 – LOL Wild Rift Mobile Bedava Wild Core Hilesi 2021

Dostlar selam, bugün size yeni çıkan Wild Rift için nasıl hile yaptık onu anlatacağım.

Öncelikle Wild Rift nedir nasıl oynanır onu anlatayım. MOBA tarzı LOL’ün yeni mobil cihazlarda oynanabilen tarzıdır. Aslında Mobile Legends daha önce bunu yapmıştı ama bu arkadaşlar şimdi bunu yapıyor gayette güzel bir oyun olmuş ama tabii ülkemiz için oyun parası yani wild core pahalı.

Hile linki aşağıdadır. GÜVENLİ LİNK

Wild Rift HileHileye gitmek için tıklayın

O yüzden sizin için yurtdışından patchlediğimiz hileyi sunacağım. KANIT YAKINDA eklenecektir.

Hilenin yapılışı aşağıdadır. Video kanıtı yakında eklenecektir.

   

Riot Games’in 10 yılı aşkın süredir dünya çapında büyük bir marka haline getirdiği MOBA oyunu League of Legends’ın heyecanı Wild Rift ile mobile geldi. Android ve iOS için yayınlanan oyun hakkındaki ilk detayları sizler için derledik.

League of Legends oyuncuları için tarihi bir gündeyiz çünkü oyunun mobil cihazlara göre yeniden tasarlanan versiyonu Wild Rift, bugün Android ve iOS (iPhone) için yayınlandı. Mobil oyuncuların en az bilgisayarlardaki kadar üst düzey bir MOBA deneyimi yaşamaları için özelleştirilen oyun, LoL’den alışık olduğumuz temel dinamiklerini koruyacak bir sürüm ile çıkışını gerçekleştirdi.

LoL’den de tanıdığımız 50 şampiyon ile birlikte gelen Wild Rift, oyun içi tüm detayları ile tamamen Türkçe. Riot Games’ten aldığımız bilgilere göre Wild Rift için bugüne kadar 73 farklı ses sanatçısı ile çalışıldı. Önümüzdeki 3 ay içerisinde gelecek tüm güncellemelerdeki içeriklerin bile Türkçe dil yamaları hazır durumda.

Wild Rift Hilesi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Notice: Constant WP_USE_THEMES already defined in /var/www/vhosts/hilede.com/httpdocs/index.php on line 14