Minecraft PE Telefona İndir 2021 – Pocked Edition Bedava İndirme Android APK & IOS

Minecraft PE Telefona İndir – Pocked Edition Bedava İndirme Android APK & IOS

    

Minecraft PE Mobil Oyun Özellikleri

Tüm varyantlar – Minecraft: PE gibi – genellikle oyunda benzerdir. Ayrıca kaçış, mimari ve çok oyunculu modlarda yer alacaksınız. Cep modelinin dezavantajı, daha iyi ebeveyn kontrollerine ve daha çocuk dostu bir formata sahip olması, sadece çok oyunculuya izin vermesidir.

Öte yandan, cep sürümü üçüncü taraf eklentileri veya sunuculara bağlantılar içermeyecektir. Minecraft: PE, Minecraft özellikleri yayınlandıktan sonra en son değiştirilecek gibi görünüyor.

Download Minecraft PE Apk, oyunculara yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Belirli ayrıntılar Sağladığı ayrıntılar ne yazık ki o kadar ayrıntılı ve etkili değil. Minecraft’ın temel karakterlerini açıklar: PE ve onunla Java ve Konsol arasındaki kontrast. Ve açıkçası, ikisi de çevrimiçi olarak aranabilir.

Miecraft PE Mobile'ı indirin

Cihaz arayüzü, değerli ayrıntıların olmadığı göz önüne alındığında o kadar da iyi değil. Diğer kaynakları kullanamazsınız. Bir sonraki tıklamayla bir sonraki sekmeye geçebilirsiniz. Önceki sitelere geri dönmek için uygulamanın geri düğmesini kullanmanız gerekir. Aslında, Minecraft Cep Sürümü 2018 Kılavuzu, kullanıcıların bilgileri okumasını imkansız kılan çılgın miktarda reklamla birlikte gelir.

Minecraft Pocket Edition, gerçek dünyaya yakın araçlar için istediğiniz her şey için hayal gücünüzü serbest bırakmanıza yardımcı olan çevrimiçi ücretsiz bir 3D sanal oyun oyunudur. Eşsizlik, arkadaşlarınıza yardım etmek ve birlikte harika bir şey yaratmaktır. Bu güzel oyunda birçok viral anıt yaratıldı, bu da gerçek dünya tasarlandıysa bizi meraklandırıyor. Fikirden hoşlanıyorsanız zaman kaybetmeyin, sadece en son oyun güncellemesini Android telefonunuza ekleyin.

Minecraft PE Mobile’ın Özellikleri

  • Kullanıcıların oyuna mobil cihazlar aracılığıyla erişmesine olanak tanıyan Çapraz Platform. Çevrimiçi özellikler Yükselen bir oyun deneyimi için aynı Wi-Fi ağına bağlanmanız gerekir.
  • Bilinen modlar Orijinal gibi, bu sürümde hem sanatsal hem de hayatta kalma modu özelliği. Bilgisayarınızda yaptığınız gibi oyuncuların telefonunuzda canavarlar yaratmasına, yakalamasına ve savaşmasına izin verin.
  • Projenin arkasındaki ekibin bazı tavizler vermesi gerekiyordu ve maalesef bunlar ortada. Güvenli özellik yok. Yörünge dalga boyu da kısadır; manzara boyunca yoğun bir sis oluşmasına katkıda bulunur.

Minecraft PE Apk Mobil Dosya Bilgileri:

Uygulama ismi Minecraft Dungeons APK
Dosya boyutu 23 MB
En son sürüm 2
İşletim sistemi Android 4.0 ve Üstü, IOS 10 ve üzeri
Maliyet % 100 Ücretsiz
Özellikleri Android ve IOS oyunu

 

Oyunu şimdi indirin

Sanal ortamları deneyimleyecek kadar bulamasanız da bazı olumlu haberler var. Minecraft bilginize bağlanma ve bunları geliştirme fırsatları vardır, böylece alternatifler arayabilirsiniz. Bir sebepten dolayı en popüler video oyunuydu. Bilginizi geliştirmeyi veya yakın bir şeyi denemeyi seçmeniz için birkaç seçenek var.

Minecraft için Mod-Master ile Minecraft oyunlarınızı bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Oyununuza bir şey eklemek için kullanılabilecek ücretsiz veya premium sürüm olarak mevcuttur. Dizinleri, tohumları, eklentileri ve sunucuları yükleyeceksiniz. Hata ve zorluk yok, eklentileri sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Minecraft PE Android'i indirin

IOS'u indir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Notice: Constant WP_USE_THEMES already defined in /var/www/vhosts/hilede.com/httpdocs/index.php on line 14