Cyberpunk 2077 Mobile ÇIKTI – Telefona Nasıl İndirilir ? iOS ve Android GERÇEK

Cyberpunk 2077 Mobile ÇIKTI – Telefona Nasıl İndirilir ? iOS ve Android GERÇEK

Cyberpunk 2077 Mobile, Android ve iOS’ta kullanılabilir. Beklemeyin, yazılımınızı seçin ve Android & iOS cihazınızda Cyberpunk 2077 Mobil oyununu oynayın!
Üstelik ücretsiz şekilde bu siteden indirebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 iPhone ve Android telefonlarda oynanabileceğiniz şekilde patchleyen ve editleyen bir site bulduk arkadaşlar. Yabancı kaynaklar onayladı. Şu an deneme yaptık ve youtubeta bir videoda da gördük. Oyunu küçültük 256mb yapmışlar grafikler ve DEMO süresi olduğu için 1-2 saat kadar ilerleyebiliyorsunuz. Denemeye değer.

Cyberpunk 2077 Mobile İndirCyberpunk 2077 Kur

Cyberpunk 2077 Mobile Hakkında
Cyberpunk 2077 Mobile’ın vaadi bu. Ancak birçok insan için bu başka bir vaat. Birçoğu için, daha fazlasını yapacak olan The Witcher 3: Wild Chase’in gişe rekorları kıran bilim kurgu filmi. Benim için yeni nesil seçim, simülasyon ve etkileşim umudu Cyberpunk 2077 olmuştur. Bunu kendim oynadığım için CD geliştiricisi Projekt Red’in heyecan verici görevlerle gelişen bir ortamda büyük bir bütçe heyecanı verdiğini varsayıyorum. .

Ancak, Cyberpunk aslında bir açık dünya oyunudur. Oyunun geleceğine dair bir fikir değil. Xbox 360 neslinden beri oynadığımız yerin bir özeti gibi geliyor. Açık dünya Grand Theft Auto, Watch Dogs’u hacklemek, Assassin’s Creed ile doldurulmuş haritalar gibi, etrafta neyin işe yaradığını izlemek için etrafı izleyen insanlar tarafından tasarlanmış bir spor gibi görünüyor. , Battle Fallout, karakterde ilerleme, diyalog sistemi, Batman: Arkham Knight’ın suç mahallinin araştırılması ve her bir oyunun becerileri.

Oynanış
Bu oyunu dünyanın çoğundan önce oynamak beni tuhaf bir duruma sokuyor. Parçalandım çünkü iki soruyu yanıtlamak istiyorum: 2077 iyi mi ve Cyberpunk 2077 Mobil beklentileri karşılıyor mu? Karakterler ve aramalar söz konusu olduğunda her iki sorunun da cevabının evet olduğunu varsayıyorum.

The Witcher 3’ü yapan stüdyonun başka bir harika oyun oynadığı için kimse şok olmamalı. Stüdyo hakkında en iyi şey muhtemelen ve Cyberpunk için gerçek. Evet, görseller ve ışınlar da şaşırtıcı. Ve gezegenin yapımı inanılmaz. Bununla birlikte, Cyberpunk, güzel bir karakter kadrosuyla büyük bir iş planladığınızda en iyisidir.

Oyunda ayrıca bu aramalarda kullanılacak küçük bir fiil çantası da var. Her şeyden önce nişan alacak ve gizlice gireceksiniz. Ancak CD Projekt Red, her aramayı doğal olarak birbiri üzerine inşa edilen aşamalara bölerek dünyayı daha fazla açığa çıkararak işleri taze tutar.

Hoşuma giden bir araştırma gerçekten benimle başladı, tarihin önemli nedenleriyle aradığım bir mühendisi bulmaya çalıştım. Bu beni şehrin birçok inşaatçısından birine, yeraltı dünyasında işler üreten (ve görünüşe göre hepsi kullanılmış araba da satan) insanlara götürdü. Ama parasını ödedikten sonra bana Side Jobs ve Konserler ile bağlantı kurmamı sağlayacak hiçbir bilgi vermedi. Ancak, kendi yardımına ihtiyacı olduğu açıkça belli olan kazığı bir araya getirdikten sonra amacıma ve Panam’ın göçebe karakterine işaret etti.

ETİKETLER:
cyberpunk 2077 mobile, cyberpunk 2077 mobile apk, cyberpunk 2077 mobile indir, cyberpunk 2077 mobile nasıl indirilir, cyberpunk 2077 mobile oynanış, cyberpunk 2077 mobile download, cyberpunk 2077 mobile trailer, cyberpunk 2077 mobile game, cyberpunk 2077 ios,cyberpunk 2077 android, cyberpunk 2077 telefondan, cyberpunk 2077 mobil oynanış

Cyberpunk 2077

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Notice: Constant WP_USE_THEMES already defined in /var/www/vhosts/hilede.com/httpdocs/index.php on line 14