CyberPunk 2077 Mobil İndir Android için APK ve IOS

CyberPunk 2077 Mobil İndir Android için APK ve IOS

Bir açık dünya aksiyon macera oyunu olan hikaye, “Cyberpunk 2077 Mobile” adlı gece bölgesinde geçiyor. Değişen güçler ve fiziksel değişim ile burası kozmopolit bir şehir. Maceracı bir paralı asker olarak, özel bir implant için avlanan V olarak oynuyorsunuz. Sonsuz yaşamın sırrını elde ettiğiniz sürece ustalaşacaksınız. Her şeyi kapsayan şehirleri keşfetmek için karakterin protezlerini, yeteneklerini ve oynanışını yapılandırabilirsiniz. Genellikle verdiğiniz kararların hikayesi ve çevrenizdeki dünya üzerinde bir etkisi olacaktır.
Oyun hakkında Cyberpunk 2077 Mobile
The Witcher 3: Wild Hunt’ın 2015 sürümünden bu yana ve işletmeleri yeni nesil RPG deneyiminin geliştirilmesinde köşeleri kıramadı, Cyberpunk 2077, Red’in en önemli girişimi bir CD projesi inşa edecek. Başlık, etkileyici miktarda kişilik ayarlama seçenekleri, sayısız diyalog fırsatı ve genişleyen açık dünya haritası ve tabii ki Keanu Reeves’in destekleyici kadroya dahil edilmesiyle türü yeniden tanımlamaya çalışıyor.

CDPR, 2013’ten beri Cyberpunk 2077’de geliştirmeye başladı, ancak yedi yıllık başarının ardından birçok gecikmeye yol açtı ve şimdi geliştirici ekip için “zorunlu bir kriz” haline geldi. Cyberpunk 2077 tamamlandı.

Hikaye ve arsa
Cyberpunk 2077’nin başlarında, hatalı AI’lar tarafından işletilen sahte taksileri takip edebilirsiniz. Çeşitli yan görevler yer aldı. Bir köprüden uzaklaşmayı düşünürken intihardan bir taksi söylemelisiniz ve bir diğeri acımasız olmalı ve üçüncüsü, denerken onu kontrol ettiğiniz popüler bir AI video oyununa açık bir referanstır. Bu ilginç ve beklenmedik bir şekilde insan hikayesi, masadaki en iyi küçük aramalardan biri ve size bol miktarda para veriyor. Aynı zamanda, gece şehrin henüz gitmediğiniz tüm bölümlerine akıllı bir giriş yapma fırsatıdır.

Zamanımın çoğunu bunun gibi yan görevler oynayarak geçirdim, hayatımın sonunda heyecan verici, hoş veya eğlenceli bir şey bulmak isterim ve birçok durumda bunu yaptım. Şimdi aktivitelerden herhangi birinin tüm olay örgüsünde veya oynadığım karakterde nasıl işlediğini göremiyorum.

Özellikleri
Mekanik olarak geliştirilmiş protezlerle donatılmış bir şehir paralı asker tipi. Bir siberpunk olun ve bir gece kasabasının sokaklarında kendi efsanenizi yazın.
Bir gece kasabasının muazzam açık dünyasına katılın. Burada oyunun görsel efektlerini, zorluğunu ve derinliğini tamamen yeniden tanımlayacak.
Uzun ömürlülüğü taşıyabilecek en riskli yaşam görevleri ve prototip implantlar aranmaktadır.
CyberPunk 2077 For Mobile nasıl indirilir?
Yukarıdaki sayfadan apk’yi indirin.
İndirilen dosyayı açmak için Yükle düğmesine tıklayın.
Artık bilinmeyen kaynakları uygulamaları yüklemek için yetkilendirmelisiniz. Ayarlar >> Uygulamalar / Güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynaklardan gelen Uygulamaların yüklenmesini etkinleştir seçeneğini işaretleyin.
Tekrar tıklayın ve yazılım birkaç saniye içinde bilgisayarınıza yüklenir.
En sevdiğiniz Web dizilerini, TV şovlarını, belgeselleri ve filmleri ücretsiz izlemek için Aç düğmesine basın ve keyfini çıkarın.
Bu, hayranlar için tek Mod Apk kurulum kılavuzuydu. Bunu bilgisayarınıza indirdikten sonra, bu programı beğeneceğinizi umuyoruz. Bu makalede, listelemediğimiz birkaç başka özellik var. Bu Apk tamamen güvenli ve kullanılabilir. Sadece apk dosyasını indirebilir ve yukarıda belirtilen kurulum sürecini takip edebilirsiniz.

 

CyberPunk 2077 Mobile

download IOS

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Notice: Constant WP_USE_THEMES already defined in /var/www/vhosts/hilede.com/httpdocs/index.php on line 14