Android için PS5 Emulator Mobil İndir APK ve IOS

Android için PS5 Emulator Mobil İndir APK ve IOS

Bir aydan kısa bir süre içinde, Play Station ailesinin en yeni üyesi piyasaya sürülecek. Ve bu PS5 Emulator Mobile ile, PS5 emülatörleri arayışı da bir sıçrama olacaktır. Şimdiye kadar, birkaç pratik PS1, PS2 ve PS3 emülatörleri ve deneysel PS4 yapıları gördük.

Ancak PlayStation 5 için durum çok farklı olabilir çünkü şu an itibariyle olumlu görünmüyor. Bu argüman, bazı somut gerçeklerle desteklenebilir ve ayrıca bunları gözden geçirdikten sonra düşünme yöntemimizi tekrarlayabilirsiniz.

Playstation 5 oyunlarını telefonda iphone ve android üzerinde oynayabileceğiniz bir uygulama çevirici çıktı. aşağıdan indirebilirsiniz.

PS5 Emulator Mobil
    

PS5 Emulator Mobil

IOS'u indir

 

PS5 Emulator Mobile hakkında

3-nesil AMD Rycen yonga seti, 7nm Zen 2 mikro mimarisi ve Radeon Navi GPU ile konsolda bazı göze çarpan güncellemeler ve bir dizi ek görünür özellik oldu. 16GB sistem kapasitesine ek olarak Işın İzleme özelliğini de içeren en öne çıkan özellikleridir. Bu, sonunda oyuna pratik bir dokunuş ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar.

Bir emülatör, çevrimiçi PS5 oynamayı düşünmek için makul bir seçim değildir. Ama o zamanlar yolculuğun sonu bu değil. Sony, en sevdiğiniz oyunları doğrudan PC’nize indirmeyi kolaylaştıran kendi PlayStation bulut oyun platformlarına sahiptir (oyunda S2’den yeni PS4’e). Bu hizmeti doğrulamak için birkaç kuruşa ihtiyaç duyulsa da, geri dönüşler kesinlikle yatırıma değer.

Özellikleri

PS5’in tüm özellikleri iyi ve güzel olsa da, bu özellikleri emülasyon eline almak kolay değil. Her şey değil. Ve bu yeteneklerden herhangi biri geliştiriciler tarafından getirilirse, son kullanıcıların yapılandırması desteklemek için yeterince güçlü olmayabilir.

İşlem hızı kriteri, geçici depolama ve diğer ilişkili kaynaklar, PS5 tarafından belirlenen gereksinimleri karşılamaz. Dahası, bu tartışmayı akıllı telefon üzerinden satın almadık çünkü Play Station’ın dinamik kod düzeninin mobil cihazın tasarımına uyması uzun sürecek.

Dahası, PS5 artık CPU ve GPU’sunun gerçekleştirilen göreve göre frekanslarını değiştirmesine olanak tanıyor ve yalnızca emülatörlerdeki zorlukları yoğunlaştırıyor. Bunun nedeni, PC CPU ve GPU bileşenlerinin ısıyı serbest bırakmak için genellikle belirli bir maksimum frekansta kilitlenmesidir. Sonuç olarak, PS5’in değişen hızına uyum sağlayamadılar, böylece en azından çelişkili bir durum yarattılar.

Ayrıca, dahili depolama hakkında konuşursak, PS5 etkileyici bir 825GB SSD ile birlikte gelir. Bu nedenle, bu konsolda çalışan oyunların emülatörleri bir PC’de benimsemesi kesinlikle biraz zaman alacaktır. Ve PS5, güçlü bir yerel grafik motorunda çalışırken, PC’ler çeşitli kurulumlara ve donanıma sahiptir ve her bilgisayarda her oyunu çalıştıramaz.

Bu, PS4 emülatörlerinin hala deneysel aşamalarda olmasının ve henüz cilalanmamış olmasının nedenlerinden sadece bir tanesidir. Dolayısıyla, PS5, PS4 ve PS4 Pro’ya öykünücülerle geriye dönük uyumluluk getirdiği için çok övgü alsa da, önünüzdeki yol biraz düzensiz görünüyor.

Uyumluluk

Geri modda uyumluluk, Ctrl-Alt-Numpad Eksi klavye düğmesi (turbo devre dışı bırakma olarak da bilinir) aracılığıyla 80286 veya kolay bilgisayarı 4,77 MHz’e düşüren PC oyununun temel bir işlevidir. Eski oyunları çalıştırmak kolay değildir, ancak yeni bilgisayarlarda bile, bilgisayar oyunlarının büyük çoğunluğu yerel olarak oynanabilir veya taklit edilebilir. Tüm zamanların en sevdiğim parçalarından biri olan Search for Glory II: Trial By Fire’ı oynamak istersem, herhangi bir sorun yaşamadan rekreasyon sürümünü veya orijinalini seçebilirim.

Konsollar mazeret olmadığı için aynı işleve sahip değildir. Çocukken bir konsolda oyun oynamak, DOS veya Windows 3.1 PC’nin aksine, varsayılan modda tamamen farklı bir bilgisayarda oynadığınız anlamına geliyordu. İşletim sistemi konsolları çalışmadı ve dahili kapasite eksikti. Spor yapmak için 1980’lerin sonunda stok DOS PC’sinden bile daha fazla olan ses ve görselleri birleştirmişlerdi. PC’ye kıyasla bilgisayarda oyun oynadınız.

PS5 Emulator Mobile Apk & IOS Mobile Dosya Bilgileri:

Uygulama ismi Mobil PS5 Öykünücüsü APK + IOS
Dosya boyutu 52 MB
En son sürüm 1.0
İşletim sistemi Android 4.0 ve Üstü, IOS 10 ve üzeri
Maliyet % 100 Ücretsiz
Özellikleri Android ve IOS oyunu

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Notice: Constant WP_USE_THEMES already defined in /var/www/vhosts/hilede.com/httpdocs/index.php on line 14